Ön jelenleg a(z) ELTE EKL Savaria Könyvtár és Levéltár Videotorium aloldalát böngészi. A keresési találatok, illetve az aloldal minden felülete (Főoldal, Kategóriák, Csatornák, Élő közvetítések) kizárólag az intézményi aloldal tartalmait listázza. Amennyiben a Videotorium teljes archívumát kívánja elérni, kérjük navigáljon vissza a Videotorium főoldalára!

Tisztelt Felhasználók!
Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy 2026.02.24.-től kezdődően a videófeltöltés-, valamint módosítás szolgáltatásunk átmenetileg szünetel, de a már korábban feltöltött videók továbbra is megtekinthetők maradnak. Munkatársaink mindent megtesznek annak érdekében, hogy az átállás a lehető legrövidebb időn belül, zökkenőmentesen megtörténjen.

Az átállás során Önnek nincs teendője, a meglévő tartalmak az új rendszer indulását követően változatlanul továbbra is elérhetők lesznek.

Az átmeneti időszakra türelmét és megértését kérjük.

„Nincsenek pásztorok a Pásztorbokornál”: A metró mint heterotópia Neil Gaiman Sosehol című regényében

129

„Nincsenek pásztorok a Pásztorbokornál”: A metró mint heterotópia Neil Gaiman Sosehol című regényében


„Nincsenek pásztorok a Pásztorbokornál”: A metró mint heterotópia Neil Gaiman Sosehol című regényében / Bődy Edit. - Szombathely : ELTE SEK, 2021
V. Országos Közlekedéstörténeti Konferencia - Utazni jó! Fókuszban a személyszállítás
Szervezők: 
Eötvös Loránd Tudományegyetem Savaria Egyetemi Központ ; Eötvös Loránd Tudományegyetem Berzsenyi Dániel Pedagógusképző Központ Történelem Tanszék ; Közlekedéstudományi Egyesület Általános Tagozat Közlekedéstörténeti Szakosztálya

több kevesebb


ELTE EKL Savaria Könyvtár és Levéltár (volt Berzsenyi Dániel Főiskola), Előadások, konferenciák

Angol irodalom

ELTE-SEK

PhD. Bődy Edit (előadó)

18:57

2021. szeptember 24.

Csuk Csaba

2021. október 22.

129
<iframe width="480" height="385" src="//sek.videotorium.hu/hu/embed/44244" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe>