Ön jelenleg a(z) ELTE EKL Savaria Könyvtár és Levéltár Videotorium aloldalát böngészi. A keresési találatok, illetve az aloldal minden felülete (Főoldal, Kategóriák, Csatornák, Élő közvetítések) kizárólag az intézményi aloldal tartalmait listázza. Amennyiben a Videotorium teljes archívumát kívánja elérni, kérjük navigáljon vissza a Videotorium főoldalára!

Tisztelt Felhasználók!
Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy 2026.02.24.-től kezdődően a videófeltöltés-, valamint módosítás szolgáltatásunk átmenetileg szünetel, de a már korábban feltöltött videók továbbra is megtekinthetők maradnak. Munkatársaink mindent megtesznek annak érdekében, hogy az átállás a lehető legrövidebb időn belül, zökkenőmentesen megtörténjen.

Az átállás során Önnek nincs teendője, a meglévő tartalmak az új rendszer indulását követően változatlanul továbbra is elérhetők lesznek.

Az átmeneti időszakra türelmét és megértését kérjük.

Hogyan tervezzünk a visszatért ökoszisztéma-mérnök hód hatásaival?

86

Hogyan tervezzünk a visszatért ökoszisztéma-mérnök hód hatásaival?


Hogyan tervezzünk a visszatért ökoszisztéma-mérnök hód hatásaival? / Juhász Erika. - Szentgotthárd, 2022.
"Az euroázsiai hód Magyarországon - egykor és most" című, a Magyar Biológiai Társaság Állattani Szakosztálya 1058. előadóülése az ELTE SEK Biológia Tanszéke és a Pannon Kapu Kulturális Egyesülete közös szervezésében

több kevesebb


Állattan

16:11

2022. szeptember 7.

Csuk Csaba

2022. szeptember 14.

86
<iframe width="480" height="385" src="//sek.videotorium.hu/hu/embed/46544" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe>

Csatolmány letöltés

juhasz_szentgotthard2022_1_.pdf